סוכנות ביטוח - רועי חן | בזל 3 פתח תקוה למשלוח דואר: ת.ד. 963 פתח תקוה 49109 | טל' 03-5408029, 03-5492067 פקס' 03-5407321 נייד' 052-3387890

ביטוח רכב

רועי חן סוכנות ביטוח פועלת מול מיטב חברות הביטוח ועל כן ביכולתנו להתאים עבורכם פוליסת ביטוח מקיף, ביטוח רכב צד ג' רכוש ופוליסת ביטוח חובה טובה, הזולה והמשתלמת ביותר. 

איך אנו עושים זאת?

באמצעות טכנולוגיה חדשנית הכוללת בין היתר סימולטור להשוואת תעריפי ביטוח חובה, צד שלישי וביטוח מקיף אנו מזינים לתוך הסימולטור את נתוני המבוטח ונתוני הרכב כמו: דגם רכב, שנתון, גיל המבוטח, היסטורית תביעות, אזור מגורים מין הנהג ועוד פרמטרים נוספים. לאחר שהזנו את כל הנתונים לסימולטור, באמצעות סריקה זו אנו מאתרים את פוליסת ביטוח רכב המשתלמת ביותר.

לצורך השגת המחיר התחרותי ביותר אנו מפצלים, אם יש צורך, בין סוגי הביטוחים ומציעים ללקוח פוליסת ביטוח רכב מקיף בחברה אחת ופוליסת ביטוח רכב חובה בחברה אחרת, כמו כן באפשרותנו לספק ריידר נפרד לפוליסה ושפר למבוטח את התנאים בכתב השירות לנושא שירותי הדרך והגרירה, רכב חלופי, שבר שמשה וכו'.

ניתן להבחין בין 3 סוגי ביטוח לרכב

ביטוח רכב חובה

מכסה נזקי גוף לנהג, לנוסעים עימו וגם להולכי הרגל הנפגעים על ידי הרכב. כל הנוהג בכלי רכב ממונע חייב לשאת תעודת ביטוח תקפה, המתחדשת מדי שנה. נהיגה ללא תעודת ביטוח רכב בתוקף מהווה עבירה פלילית. על פי חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים תשל"ה- 1975 (פלת"ד), בעת תאונת דרכים נהג הרכב, כל מי שנסעו ברכב והולכי הרגל שנפגעו על ידו זכאים לפיצוי על ידי חברת הביטוח.

ביטוח צד ג'

ביטוח רשות, שנועד לכסות מקרים של פגיעה ברכבו של נהג אחר. זהו ביטוח אחריות חוקית כלפי רכוש צד שלישי על ידי הנהג ברכב או כל מי שנהג ברכבו ברשותו. בעידן של ריבוי תאונות דרכים, הנזקים הכספיים הכרוכים גם בהתנגשות קלה עם רכב אחר הם גדולים מאוד. נהג שמעורב בתאונת דרכים רצינית או בתאונת שרשרת עלול למצוא עצמו מחויב בתשלום נזקי רכוש בהיקף של מאות אלפי שקלים ואף יותר.

ביטוח רכב רכוש מקיף

כשמו כן הוא, ביטוח רכוש לרכב מעניק כיסוי ביטוחי רחב לנזקי רכוש שונים הנגרמים לרכב כתוצאה מהסיכונים המכוסים בהתאם לפוליסה ולתנאיה.

במסגרת הביטוח המקיף ניתן לרכוש הרחבות נוספות, כגון:

* כיסוי למכשירים חשמליים
* רדיו דיסק חלופי
* כיסוי הגנה משפטית
* שירות שבר שמשות
* שירותי דרך וגרירה
* החלפת גלגל ואספקת דלק
* רכב חלופי
* אביזרים מיוחדים כדוגמת אביזר נכה, כסאות תינוק וכו'

לקבלת הצעת מחיר משתלמת התקשרו 03-5408029.

052-3387890